PrestaShop

Modul Fibră SFP MonoMod TP-Link TL-SM321A 1.25 Gbps



33,93 €
Dacă iubiți informatică și electronică, vă place să dispuneți de ultima tetnologie și să nu pierdeți niciun detaliu, cumpărați Modul Fibră SFP MonoMod TP-Link TL-SM321A 1.25 Gbps la cel mai bun preț.
  • Viteză: 1.25 Gbps
  • Lungime de undă: 1550nm Tx/1310nm Rx
  • Acoperire: 10 km
  • Sursă de Alimentare: rețea electrică
  • Voltaj: 3,3V
S0224025
10 Produse

Referinte specifice

Produs nou

Nici o recenzie in acest moment